رئیس جمهور استعفا دهد!

‍ به گزارش #نلاس_خبر به نقل از کانال نماینده سردشت و پیرانشهر دکتر رسول خضری در مصاحبه با وطن امروز گفت: از آنجایی که بزرگ‌ترین قشر جامعه را جامعه کارگری تشکیل می‌دهد و حدود 50 درصد جمعیت کشور در این بخش هستند بنابراین دولت به موجب عدم حمایت از این قشر و ناتوانی در حفظ ارزش پول ملی بزرگ‌ترین متخلف شناخته شده است.

رسول خضری با بیان اینکه خود شخص رئیس‌جمهور به دلیل تشکیل تیم اقتصادی ضعیف مقصر به‌هم‌ریختگی اقتصاد کشور است، گفت: آقای روحانی باید بابت کاهش قدرت خرید مردم و نزول ارزش پول ملی ابتدا از مردم عذرخواهی و سپس محترمانه استعفا کند.
نماینده مردم در مجلس گفت: رئیس‌جمهور زمانی که اراده‌ای برای اداره امور کشور ندارد، باید کنار برود و بگوید که من ناتوانم. خضری با بیان اینکه 95 درصد مردم از وضعیت اقتصادی موجود ناراضی‌اند، گفت: نه فقط قشر کارگر، بلکه تمام اقشار و اصناف گرفتار ناکارآمدی‌ها و ناتوانی‌های مدیریتی تیم اقتصادی دولت هستند و معیشت آنها هر روز سخت‌تر می‌شود. وی اضافه کرد: سیاست‌های غلط و بی‌تدبیری‌های مدیریت اقتصادی کشور هزینه‌هایی را به مردم تحمیل کرده است که خیلی از مردم به موجب گرانی‌ها گذران زندگی برای‌شان سخت شده است و دیگر اعتمادی به دولت ندارند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *