پيگيری مشکلات زیر بنایی نلاس و بخش وزینه در سفر استانی

 

متعاقب اقدامات شایسته و قابل تحسین نماینده محترم مجلس، فرماندار محترم شهرستان سردشت ، وبخشدار دلسوز بخش وزینه و همکاری بی دریغ اداره راه و شهرسازی شهرستان سردشت در ارتباط با آسفالت خیابان اصلی نلاس و جاده های مواصلاتی  منتهی به نلاس، طرح هادی و فاضلاب نلاس، اعضای شورای اسلامی نلاس و بخش وزینه نیز در مورخ 31 تیر ماه 97 به پیگیری مشکلات نلاس و حومه پرداختند.

در  این سفر اعضای شورای اسلامی نلاس و نماینده شورای اسلامی بخش وزینه و همچنین دهیار نلاس، با مدیر کل حراست و  معاونت اداره کل و مدیر توسعه راههای روستایی راه وشهرسازی استان، مسئول دایره مطالعات و بررسی های فنی آب و فاضلاب روستایی استان و معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان دیدار کردند.

1- اداره راه و شهرسازی استان:

در این دیدار، ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه اداره راه و شهرسازی و پیمانکار پروژه که در جاده آغلان به همت مسؤلین شروع به کار کرده در مورد اجرای فاز دوم جاده روستایی آغلان احمد بریو و جاده بناویله و تسریح در تهیه نقشه پل جاده بناویله و تاثیرات جاده بناویله در توسعه نلاس و همچنین در مورد تاثیر جاده آغلان در توسعه روستایی و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها و روی آوردن به مشاغل کاذب به بحث و گفتگو پرداختند.
همچنین در این دیدار بر دریافت قیر یارانه ای بیشتر برای ادامه فعالیت در بیشتر نقاط نلاس تاکید شد.

2- بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان:

در این جلسه فی مابین طرفین، پیگیری اصلاح و بازبینی طرح هادی روستای نلاس و همچنین مشکلات اساسی مغایرت های طرح هادی و ضرورت هرچه سریعتر تهیه مقدمات اصلاح طرح هادی مورد بررسی قرار گرفت.

3- اداره آب و فاضلاب روستایی استان:

در این دیدار علاوه بر بررسی پیگیری های مکرر مسئولان شهرستانی، اعضای شورای اسلامی و دهیاری نیز به بیان مشکلات زیست محیطی فاضلاب نلاس و موانع ایجاد شده برای توسعه عمران روستایی پرداختند.

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *